Žymos - Svyrančios verbenos

yra keletas svyrančių rūšių verbenų, kurių augimo pobūdis yra vijoklinis arba kaskadinis, todėl jos puikiai tinka pakabinamiems krepšeliams ir konteineriams. Štai keletas pavyzdžių:

Verbena canadensis: Šios rūšies verbenos, dar vadinamos kanadietiškomis verbenomis, stiebai gali užaugti iki 2-3 pėdų ilgio. Ji žydi rausvais arba violetiniais žiedais, kurie žydi nuo vėlyvo pavasario iki vasaros.

Verbena rigida: Ši rūšis paprastai vadinama lieknąja verbenomis arba gumbinėmis verbenomis. Ji auga vijokliniu būdu ir išaugina violetinių arba rausvų žiedų kekes, kurios žydi vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje.

Verbena tenuisecta: ši rūšis, dar vadinama samanų verbenomis, auga žemai, vijokliniu augalu ir žydi pavasarį ir rudenį smulkių violetinių arba rausvų žiedų kekėmis. Ji dažnai naudojama kaip žemės danga arba pakabinamuose krepšeliuose.

Verbena peruviana: Ši rūšis, dar vadinama Peru verbenomis, auga kaskadiškai, o jos žiedų kekės žydi ryškiai raudonais, rausvais arba violetiniais žiedais nuo vėlyvo pavasario iki vasaros. Tai populiarus pakabinamų krepšelių ir langelių pasirinkimas.

Visas šias verbenų rūšis gana lengva auginti ir prižiūrėti kabančiuose krepšeliuose ir induose. Jos mėgsta gerai drenuotą dirvožemį ir saulėtą arba pusiau pavėsingą vietą. Reguliarus laistymas ir tręšimas padeda išlaikyti sveikas ir žydinčias visą vegetacijos sezoną.